• Girlanda pięknie ozdobi łóżeczko, ścianę czy okno pokoju dziecka. Moje serce skradły girlandy z frędzlami w stylu boho. Do girlandy można dobrać pościel z wypełnieniem oraz poduszkę motylek tworząc komplet. Jest to super pomysł na prezent baby shower.

Ciąża to wyjątkowy okres, wszystko się zmienia. Zmienia się ciało, sposób myślenia ale i zmienić musi się mieszkanie. Stworzenie przytulnego kącika dla nowego członka rodziny to nie lada wyzwanie. Trzeba znaleźć miejsce na łóżeczko, komodę, przewijak, wanienkę i organizer. Oczywiście już  przed zakupem mebli dziecięcych należy mieć w głowie wizję jak kącik będzie wyglądać, jaka ma być kolorystyka czy dominujący motyw. Inspiracji w internecie jest wiele, jest w czym wybierać i na czym się wzorować :) Ja, polecam girlandy. Uwielbiam tą ozdobę w pokoju dziecięcym. Girlanda jest dekoracją, która nie potrzebuje dodatkowych ozdób, można ją zawiesić na łóżeczku, ścianie czy oknie. W raz rozwojem dziecka girlanda może udekorować namiot tipi.  Moje serce skradły girlandy w stylu boho są bardzo oryginalne i przede wszystkim nieszablonowe. Jestem z nich bardzo dumna:) W lumi-lumi.pl do girlandy można dobrać pościel w wypełnieniem i poduszkę antywstrząsową motylek tworząc wspaniały komplet.

Zajrzyj koniecznie do zakładek ozdoby na ścianę i poduszki dekoracyjne, takie ozdoby dodadzą szczyptę magii.

A żeby zabawa trwała w najlepsze a sprzątanie krótko sprawdź maty do zabawy, które po ściągnięciu stają się workiem na klocki i zabawki :)