• Mata worek do zabawy to świetne rozwiązanie do małych mieszkań, na wycieczkę czy urlop. Rozłóż matę i baw się z dzieckiem na kafelkach, trawie czy piasku... a gdy skonczycie, ułóż zabawki na macie i ściągnij. Mata zmienia się w worek na zabawki.

Brak produktów do wyświetlenia

Jaki to piękny czas gdy maluszek zaczyna się bawić. Wodzić wzrokiem, obracać się z brzuszka na plecki, chwytać pierwsze przedmioty, by potem po nie sięgać i w końcu rzucać i układać w stos. Zależy nam by nasz maluszek miał wszystko co najlepsze. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i mając trochę doświadczenia ze swoimi szkrabami, polecam mato worek do zabawy dla dzieci.Mata worek do zabawy tworzy małą, bezpieczną przestrzeń dla naszych pociech. Zastosowanie różnych tkanin oraz wzorów, zachęca do poznawania kształtów, kolorów i faktur. Z jednej strony mata obszyta miękką bawełną delikatną dla skóry maluszka zaś z drugiej tkaniną wodoodporną, dzięki temu nie straszna jej wilgotna trawa, czy zimny piasek. Wypełnienie maty do zabawy zapewnia izolację od podłoża. Po skończonej zabawie wystarczy położyć wszystkie zabawki na macie i ściągnąć. Dzięki uszom worek na zabawki można przewiesić przez ramię lub zawiesić na drzwiach. mato-worek dla dzieci idealnie sprawdzi się na wyjazdach rodzinnych np. na wakacje, plaże, piknik itd.Wystarczy spakować zabawki i ruszać w drogę.

Koniecznie zajrzyj do zakładek poduszki dekoracyjne, girlandy i ozdoby na ścianę. Z takimi dodatkami wprowadzisz szczyptę magii do pokoju dziecka


Z miłości do dzieci i pięknych rzeczy