• Organizer na łóżeczko pomieści pieluszki i kosmetyki do pielegnacji maluszka. Organizer w szczególności jest pomocny gdy maluszek zaczyna się kręcić a zmiana pieluszki staje się wyzwaniem. Dla mnie organizer jest niezastąpiony :) Przetestowany na synku.

Brak produktów do wyświetlenia

Organizer do łóżeczka inaczej zwany przybornikiem.

Jeżeli nie masz miejsca na przewijak z komodą w którym pomieściłabyś wszystkie kosmetyki i inne ważne rzeczy dla maluszka, to organizer jest super alternatywą.  Wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy będziesz miała w zasięgu ręki. Chusteczki, pampersy, krem przeciw odparzeniom są to produkty, które używamy kilka razy dziennie dlatego tak ważna jest wygoda. Organizer docenisz w szczególności gdy maluszek zacznie się wiercić i kręcić. Przetrzymując go jedną ręką z łatwością sięgniesz po niezbędne akcesoria. Przybornik to również piękna ozdoba łóżeczka oraz pokoiku. Dobór odpowiednich materiałów oraz dbałość o każdy szczegół sprawia, że produkt poza funkcjonalnością cieszy również oko wymagających klientów.

W swojej ofercie posiadam również pościele z wypełnieniem, poszewki, kokony, otulacze, ochraniacze na łóżeczko. Zapraszam

Z miłości do dzieci i pięknych rzeczy