• Jak w prosty i niedrogi sposób wprowadzić trochę magii do pokoju dziecięcego? Kilka poduszek dekoracyjnych sprawi, że przestrzeń stanie się przytulna zaś różne kształty i kolory wprowadzają nutę fantazji dziecięcej. A może będzie to ukochany jasiek :)

Brak produktów do wyświetlenia

Jak najszybciej zmienić wnętrze pokoju dziecięcego? Jak niskim kosztem wprowadzić nową energię i magię? Odpowiedź jest prosta :) kup kilka nowych dekoracji, wymień ozdoby. To dzięki dodatkom pomieszczenie nabiera charakteru, ciepła i rodzinności. Jednym z podstawowych elementów wystroju są poduszki dekoracyjne. Mam wrażenie, że fantazja poduszek dla dzieci nie zna granic. Na rynku dostępne są poduch w różnych wzorach ale i w różnych kształtach. Poduszka w kształcie chmurki, gwiazdki, korony... to żaden problem :) Jest naprawdę w czym wybierać.

Poduchy udekorują łóżeczko dla dziecka i wprowadzą nutę fantazji... ale nie muszą być one tylko ozdobą. Poduszka dekoracyjna może stać się ukochanym jaśkiem, dlatego ważne jest aby była wykonana z materiałów delikatnych i przede wszystkim bezpiecznych dla skóry maluszka.  Szyjąc poduszki zwracam dużą uwagę na zastosowane materiały. Najczęściej korzystam z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która jest mięciutka i delikatna oraz z wypełniania silikonowego które jest antyalergiczne oraz dobrze utrzymuje sprężystość poduszki. Oznacza to, że po praniu poduszka w dalszym ciągu jest ładnie wypełniona.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. W zakładce makramy znajdziesz wspaniałe rękodzieło wykonane ze sznurka

Z miłości do dzieci i pięknych rzeczy

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny