• Poduszka antywstrzasowa inaczej nazywana poduszką motylkiem. Zapewnia komfort w czasie snu oraz stabilizuje i zabezpiecza główkę przed mikrowstrzasami. Do poduszki motylek dobierz komplet pościeli z wypełnieniem tworząc zestaw.

Brak produktów do wyświetlenia

Poduszka antywstrząsowa inaczej nazywana poduszką motylkiem. Poduszka zapewnia komfort w czasie snu oraz zabezpiecza główkę dziecka przed mikrowstrząsami, które występują np. w czasie spaceru w wózku czy jazdy samochodem. Niestety polskie drogi to dziura na dziurze. Z roku na roku jest coraz lepiej ale i tak w dalszym ciągu na tle Europy czy świata pozostajemy w tyle. Mikrowstrząsy niewyczuwalne dla dorosłych, dla dzieci stwarzają niebezpieczeństwo i wpływają na późniejszy rozwój postawy. Poduszka motylek została doceniona przez mamy i tym samym na stałe zagościła na liście wyprawki dla noworodka. Motylek składa się z trzech na stałe połączonych ze sobą części : płaskiego środka oraz dwóch bocznych skrzydełek. Płaski środek to miejsce na główkę dziecka. Skrzydełka wypełnione wkładem antyalergicznym, otulają, stabilizują i zabezpieczają główkę przed mikrowstrząsami.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru poduszki antywstrząsowej? Pamiętajmy, że poduszka ma kontakt ze skórą dziecka dlatego zwróć uwagę jakie zastosowano materiały, wypełnienie i czy posiadają certyfikaty. Po drugie czy na poduszce nie został naszyte np. zdobienia, metka z logo, rzepy które w czasie użytkowania będą podrażniać skórę maluszka i powodować dyskomfort. W mojej ofercie znajdziesz poduszki dla noworodków uszyte z materiałów które posiadają certyfikaty i są przyjemne dla skór maluszka. Wypełnienie to kulka silikonowa która jest antyalergiczna, zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, sprężystość i miękkość. Poduszka po wypraniu nie traci swojej sprężystości.  Do poduszki antywstrząsowej możesz dobrać komplet pościeli do łóżeczka. Stwórz swój własny zestaw.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny