• Sen to podstawa szczęśliwego życia... dziecka i rodziców. Poza rytuałem przygotowań do snu, komplet pościeli do łóżeczka z wypełnieniem antyalergicznym otuli i ogrzeje maluszka. Kołderka może zastąpić kocyk niemowlęcy. Dobranoc ***

Brak produktów do wyświetlenia

Ciąża to duża zmiana zaś narodziny to cud.  Zmiana priorytetów, rozumienie szczęścia, poznajemy kolejną odsłonę miłości, która jest bezwarunkowa i ponad wszystko. Dla małej istotki zmieniamy całe swoje życie i siebie samych. Chcemy i staramy się być lepsi- dla niej :) Przygotowania do narodzin to długi, wymagający czasu, poświęcenia i zaangażowania proces. Chcemy aby nasz pociech miała wszystko naj, naj, naj... najlepsze, najbezpieczniejsze, najmodniejsze.  Czytamy, sprawdzamy, porównujemy, udzielamy się na grupach społecznościowych, rozmawiamy z innymi matkami, wszytko po to aby maluszek był szczęśliwy i bezpieczny.

Jako mama dwóch uroczych szkrabów też przez to przechodziłam. Czytałam, sprawdzałam, dyskutowałam. Lista przygotowań była długa a wymagania duże. Nie było łatwo. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom moim i waszym , stworzyłam produkty, które używały i używają moje dzieci. Komplet do łóżeczka składający się z  pościeli z wypełnieniem i płaskiej poduszki w dwóch rozmiarach. Użyte tkaniny posiadają certyfikaty i są bezpieczne dla skóry maluszka. Wypełnienie to włóknina silikonowa, która wykazuje właściwości antyalergiczne, nie chłonie wilgoci i jest przewiewna. Odpowiedni dobór tkanin i wzorów sprawia, że zasypianie będzie miłe i przyjemne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Posiadamy również organizery na łóżeczka, ochraniacze, otulacze, kokony, maty do zabawy ze ściągaczem.

Z miłości do dzieci i pięknych rzeczy