• SKARPETY ŚWIĄTECZNE

Brak produktów do wyświetlenia

Skarpety świąteczne inaczej nazywane skarpetami Mikołaja to wspaniała ozdoba świąteczna. Większość z nas kojarzy skarpety z amerykańskich filmów, teraz ta moda zawitała w polskich domach. Oczywiście to wspaniała ozdoba świąteczna dekorująca kominek ale można powiesić ją również w innych ciekawych miejsca np. na drzwiach, regale czy ścianie. Skarpety Mikołaja można wykorzystać, również jako unikatowe opakowanie na prezent. Do środka wystarczy włożyć kilka smakołyków czy drobny upominek w postaci biżuterii i prezent gotowy :)

Skarpeta świąteczna to taka ozdoba przy której nie da się przejść obojętnie. Mały czy duży, każdy ma ochotę zajrzeć do środka i zobaczyć czy znajduje się w niej jakaś niespodzianka :) 

To nie są kolejne skarpety z filcu z mikołajem czy bałwankiem. Tworząc skarpety świąteczne chciałam żeby były unikatowe i niepowtarzalne. Surowa tkanina ma przywodzić na myśl worek Świętego Mikołaja zaś bogate ozdoby na kołnierzu mają symbolizować bogactwo Świąt, łańcuchy świąteczne i piękne ozdoby choinkowe.
Z miłości do dzieci i pięknych rzeczy